O nás

Naším cílem je propagovat a prodávat vína z menších českých a slovenských vinařství, která vynikají zejména kvalitou. Zároveň se snažíme vzdělávat naše zákazníky, aby si mohli plnými doušky užívat rozmanitosti vín od našich vinařství. Naši vinaři vyrábí přívlastková vína výhradně z kvalitních českých a slovenských hroznů. 


Zaměřujeme se na běžné zákazníky, gastronomii a na firemní zákazníky a svým profesionálním přístupem mezi nimi neděláme rozdíl. U našich dodavatelů pečlivě hledáme to nejlepší z jejich nabídky a snažíme se zákazníkům pomáhat s výběrem vín, tak aby byli co nejvíce spokojeni.


Vína z naší nabídky získala ocenění a medaile na mnoha vinařských soutěžích doma i v zahraničí. Při zpracování hroznů jsou respektovány evropské standardy a používány nejmodernější technologie, ať už při výrobě vína v nerezových tancích nebo v tradičních dubových sudech.

 

Tiché víno jako reklamní předmět


Od roku 2005, lze dle novely zákona o daních z příjmu, nakoupit víno v ceně do 500 Kč jako propagační a reklamní předmět a zahrnout jej tak do nákladů firmy.


Od roku 2006 je současně možné u takto zakoupeného vína odpočítat DPH.


Podmínky, které jsou při nákupu vína jako propagačního a reklamního předmětu nutné splnit: 

  • musí se jednat o tiché víno ( neplatí pro sekty a perlivá vína )
  • cena jednoho vína bez DPH nesmí přesáhnout 500 Kč
  • víno je třeba označit logem firmy